Menubalk - In- uitloggen

Bureau

Bas_Oude_Elberink.jpg

Drs. B.X. (Bas) Oude Elberink
directeur
(030) 2823380
oudeelberink@niv.knmg.nl

Nicolet_in_t_Anker.jpg

N.F.A. (Nicolet) in ’t Anker, projectleider
Opleiding - complicatieregistratie - patiëntveiligheid
(030) 2823226
anker@niv.knmg.nl

Natasja_Brugman.jpg

N. (Natasja) Brugman-Oudenaarden, bureaumedewerker 
Differentiaties
(030) 2823296
oudenaarden@niv.knmg.nl

G. (Rita) Huissen, bureaumedewerker
Landelijk verplicht onderwijs  (COIG en kennistoets) - GIC
(030) 2823778
huissen@niv.knmg.nl

S. (Samara) de Jong-Jaber, MSc, beleidsadviseur
Kwaliteitsbeleid
(030) 2823421
jaber@niv.knmg.nl

Liselore_Knape.jpg

L.L. (Liselore) Knape, bureaumedewerker
JNIV - Concilium - opleidingsvisitaties
(030) 2823779
knape@niv.knmg.nl

G.M. (Maike) van Leeuwen, beleid- en projectondersteuner
Richtlijnen/indicatoren
(030) 2823224
leeuwen@niv.knmg.nl

Judith_Stolker.jpg

J.C. (Judith) Stolker, financieel administratief medewerker
Financiële administratie - ledenadministratie
(030) 2823883
stolker@niv.knmg.nl

Marjolijn_Verstegen.jpg

mr. M.I.W. (Marjolijn) Verstegen, beleidsadviseur
Beroepsbelangen
(030) 2823276
verstegen@niv.knmg.nl

M. (Marieke) Vos, beleid- en projectondersteuner
Projecten kwaliteit, opleiding en beroepsbelangen
(030) 2823229
vos@niv.knmg.nl
Dorenda_van_Waterschoot.jpg

T.C.B.M. (Dorenda) van Waterschoot, bureaumedewerker
Bestuur – accreditatie/GAIA – digitaal portfolio - website - Internistendagen
(030) 2823308
waterschoot@niv.knmg.nl

Tanja_Wouterse_0.jpg

T. (Tanja) Wouterse, bureaumedewerker
Forum Visitatorum
(030) 2823409
wouterse@niv.knmg.nl